Sponsor Bağlantılar


Justin Bieber ve Selena Gomez birlikte resimleri

 
Justin bieber ile selena gomez'in birliktelikleri tüm dünya basını tarafından hergün takip edilmekte.Bizde hayranları için bir bölüm yaptık ve ikili hakkında bilgileri paylaştık.
Müzisyen justin bieber kanadalı olup 1994 yılında dünyaya gelmiştir.Baby şarkısıyla youtube üzerinden en çok izlenen video olarak kendinisini 1. sırada yer buldu.
Selena gomez ise 1992 abd doğumlu olup justinden 2 yaş büyüktür.Disneyin wawerly büyücülerinde başrol alarak evrendeki tanınırlığını arttırdı.Yaklaşık on dört filmde oynuyan selena en çok kazananlar arasındada kendine yer buldu.Genç çiftin bu birlikteliği umarız mutlu sonuçlanır diyorak konumuzu sonlandırıyoruz umarım güzel paylaşımlar olur.

justin bieber selena gomez
justin bieber selena gomez tatildejustin bieber selena gomez ödül töreninde

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

3 Responses to “Justin Bieber ve Selena Gomez birlikte resimleri”

  1. aydad hec ayirlmasinlar cox ama cox gelezeller masallah barbara yox ne bilim rihanna hec biri hanmisi pozgunlar seviyesislerdi ancaq gozeldi selena gomez jesdn bebirn agli olsun goyceklike deil agil ooooo cur gozel qizdan ayrilmaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq yox yoz qeti

    YanıtlaSil
  2. Bence ikisi cok yakisiyolar

    YanıtlaSil
  3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Not:Yabanciresimleri.blogspot.com'un amacı yabancı ünlülerin eski ve yeni fotoğraflarını bir araya getirip sizler için albüm oluşturarak yakından tanımanızı sağlamaktır.