Sponsor Bağlantılar


Lady Gaga'nin Hayati ve Resimleri

Lady Gaga
 Dünyanın ilgisi onun üzerinde kendine özgü imajıyla milyonlarca hayranı olan lady gaga hakkında tüm bilinmiyenleri bu yazı dizisinde bulacaksınız

Lady gaga klip içi görüntü

Lady gaga tek göz işareti
Bu göz işaretini çoğu klibindede görebiliriz bunun illuminatiyle alakası olup olmadığı araştırlıyor çoğu kişinin inancına göre arkasında illuminati gerçeği yatıyor.

Lady gaga
Lagy gaga erkek mi?
Lady gaga erkek mi?
Bu sorunun cevabını milyonlar merak ediyor ancak kendi ülkesindede bazı konserlerinde +18 yaş sınırı getirilip din adamlarının yasaklamaya çalıştığı sanatçının eşcinselliği övdüğü ve gençlere kötü örnek olduğu söyleniyor.Lady gaga'nın eşcinsel olabileceğe tüm medya tarafından sorgulanıyor.

Sanatçının boyu 155 cm kilosu ise55 dir, yapmış olduğu meslekler söz yazarlığı, müzisyen , oyuncu ve prodüktörlüktür.

Lady gaga sarı saçlı hali

Lady gaga
Lady gaga hayatı yaşam tarzı pek çok kişiye göre asice gelsede gala gecesine üzerinde etden bir kostümle katılacak kadar cesur birisidir.Lady gaganın kazancı yıllık ortalama 90 milyon $ seviyesinde olup bir haftada singleı bir milyondan fazla satmıştır.Youtubeda bir klibi 500 milyon izlenme sayısına ulaşmıştır.Lady gaganın hd fotoğrafları ve duvar kağıtlarınıda bu albümde bulabilirsiniz.

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt

Leave a Reply

Not:Yabanciresimleri.blogspot.com'un amacı yabancı ünlülerin eski ve yeni fotoğraflarını bir araya getirip sizler için albüm oluşturarak yakından tanımanızı sağlamaktır.